Menu

REKRUTACJA

  • OP
  • Kategoria: REKRUTACJA
  • Odsłony: 11

Informujemy, iż rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się 3 lutego 2022 roku. 

Opis oferty:
           Przedszkole nr 10 to nowoczesna placówka o profilu ekologicznym usytuowana w spokojnej i cichej okolicy w otoczeniu zielonych terenów Śląskiego Ogrodu Botanicznego. Aranżacja przestrzeni wokół przedszkola, bogato wyposażony plac zabaw, boisko, kolorowa strefa gier terenowych oraz sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego, zapewniają dzieciom naturalną potrzebę ruchu oraz pozwalają na rozbudzenie ich aktywności poznawczej oraz chęci badawczej. Sześć dużych, słonecznych i bogato wyposażonych sal zabaw, sprzyja zaspokajaniu dziecięcej ciekawości oraz pozwala na rozwój indywidualnych zainteresowań dzieci.

            Naszym atutem jest również "zdrowa kuchnia".  Zbilansowane posiłki przyrządzamy na bazie prostych, świeżych, codziennie dostarczanych produktów. Ważna jest dla nas zarówno jakość, jak i sposób podawania i  spożywania posiłków.         

            Kadra pedagogiczna to zespół kreatywnych, twórczych i profesjonalnych pedagogów z wysokimi kwalifikacjami, traktujących swoją pracę jako pasję. Nauczyciele z wielkim zaangażowaniem oraz świadomą odpowiedzialnością tworzą miejsce, do którego przedszkolaki wracają z wielką chęcią.

           Imponujący program edukacyjno- ekologiczny, bogaty wachlarz zajęć dydaktycznych oraz prowadzenie hodowli roślin i zwierząt z udziałem dzieci, wpływają bezpośrednio na rozwój ich obowiązkowości oraz odpowiedzialności. Istotą naszej koncepcji jest budowanie postaw proekologicznych dzieci, kształtowanie świadomego i przyjaznego odnoszenia się do natury oraz wszelkich form życia zgodnie z przyjętym Programem Edukacji Ekologicznej.

           Naszym największym dobrem jest dobro dziecka. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Pragniemy w dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość oraz wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.           

"Nie zmuszamy dziecka do aktywności, lecz wyzwalamy jego aktywność.
Nie każemy myśleć, lecz tworzymy warunki do myślenia.
Pozwalamy dziecku pytać i powoli rozwijamy jego umysł tak, by samo chciało chcieć"

W trosce o wszechstronny rozwój dzieci, przedszkole oferuje zajęcia z zakresu:
* rytmiki
* języka angielskiego
* religii
* logopedii
* pomocy psychologiczno- pedagogicznej w formie zajęć specjalistycznych

Rejestracja i logowanie na stronie zostaną udostępnione  w pierwszym dniu składania wniosków w procesie rekrutacji czyli 03.02.2022r. o godzinie 11.00

https://przedszkola-mikolow.nabory.pl

 


REGULAMIN REKRUTACJI P10 2022-2023

Co nowego? czyli Komunikaty, Relacje, Konkursy...

Jak wspierać i (czy) rozmawiać z dziećmi…

Jak wspierać i czy rozmawiać z...

24-03-2022 Hits:81 KOMUNIKATY

Bajka terapeutyczna

Bajka terapeutyczna „Ola, Bory...

24-03-2022 Hits:77 KOMUNIKATY

Podziękowania

     ...

07-03-2022 Hits:105 KOMUNIKATY

Na Śląsku mieszkomy, po Śląsku godomy

Znamy już laureatów międzyprze...

27-02-2022 Hits:280 KOMUNIKATY

Bal karnawałowy

...

17-01-2022 Hits:140 KOMUNIKATY

Mapa dojazdu