Menu

Szkolenie na Malcie

W dniach 12-23 lipca 2021 nauczyciele z Przedszkola Nr 10 - p. Katarzyna Stasiak- Radomska, p. Izabela Cwalina oraz p. Karolina Blanik, wzięli udział w szkoleniu - mobilność kadry edukacyjnej na Malcie, w ramach projektu „Open your mind, change yourself and work across boundaries – otwórz umysł, zmień siebie i pracuj ponad granicami!” współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.
W szkoleniu wzięli udział również nauczyciele – uczestnicy Europejskiego Programu Erasmus +, którzy przybyli z różnych zakątków Europy i różnych sektorów edukacji. Wśród nich pojawili się przedstawiciele pochodzący z Czech, Bułgarii, Słowenii, Słowacji, Cypru oraz Polski. Codzienne spotkania w takim gronie dały możliwość dzielenia się doświadczeniem, wiedzą, metodami i technikami pracy z uczniem oraz stanowiły nie lada inspirację oraz motywację do dalszego samodoskonalenia.
W trakcie kursu językowego w centrum szkoleniowym Executive Training Institute Malta nauczyciele doskonalili swoje kompetencje językowe. Omówiono problemy napotykane  w pracy dydaktycznej, oraz zapoznano kursantów z różnorodnymi metodami pracy rozwijającymi umiejętność pracy w grupie w czasie zajęć. Szkolenie wzbogaciło warsztat pracy nauczycieli o nowe (kreatywne- oparte na zabawie) metody pracy.
Wyjazd i dwutygodniowe szkolenie w uroczym miejscu, jakim jest Malta umożliwił uczestniczkom nie tylko odświeżenie i wzbogacenie własnego warsztatu pracy, ale także pozwolił "oswoić Europę” i stać się częścią Europejskiej Wioski bez granic – tych wytyczonych na mapie i tych pomiędzy kulturami.

 

 

Co nowego? czyli Komunikaty, Relacje, Konkursy...

Jak wspierać i (czy) rozmawiać z dziećmi…

Jak wspierać i czy rozmawiać z...

24-03-2022 Hits:81 KOMUNIKATY

Bajka terapeutyczna

Bajka terapeutyczna „Ola, Bory...

24-03-2022 Hits:77 KOMUNIKATY

Podziękowania

     ...

07-03-2022 Hits:105 KOMUNIKATY

Na Śląsku mieszkomy, po Śląsku godomy

Znamy już laureatów międzyprze...

27-02-2022 Hits:280 KOMUNIKATY

Bal karnawałowy

...

17-01-2022 Hits:140 KOMUNIKATY

Mapa dojazdu

Dane kontaktowe

Dyrektor:

Małgorzata Kołodziej

Dyrektor@p10.mikolow.eu

Adres:
Grudniowa 1b 
43-195 Mikołów, 
woj. śląskie, powiat: mikołowski

tel: 32 778 23 71 
e-mail: Sekretariat@p10.mikolow.eu

Godziny otwarcia:
pon-pt: od 6:00 do 17:00 

Nauczyciele:

Katarzyna Stasiak - Radomska KatarzynaStasiak-Radomska@p10.mikolow.eu

Karolina Blanik Karolina.Blanik@p10.mikolow.eu

Magdalena Kucybała Magdalena.Kucybala@p10.mikolow.eu

Katarzyna Kwaśniewska Katarzyna.Kwasniewska@p10.mikolow.eu

Elżbieta Tomiczek Elzbieta.Tomiczek@p10.mikolow.eu

Dagna Kołodziejczyk Dagna.Kolodziejczyk@p10.mikolow.eu

Anna Muszalska Anna.Muszalska@p10.mikolow.eu 

Izabela Cwalina Izabela.Cwalina@p10.mikolow.eu

Katarzyna Myszor Katarzyna.Myszor@p10.mikolow.eu

Aleksandra Polak Aleksandra.Polak@p10.mikolow.eu